Зґвалтування у Кагарлику: вже колишній адвокат постраждалої розповів нові деталі

Зґвалтування у Кагарлику: вже колишній адвокат постраждалої розповів нові деталі

Адвокат Євген Мельниченко захищав постраждалу від зґвалтування поліцейськими у Кагарлику. Він повідомив, що більше не є захисником потерпілої завдяки «сприянню» групи колишніх народних депутатів.Чому чинний адвокат постраждалої у Кагарлику став колишнім

У справі по Кагарлику новий поворот, написав у фейсбуці вже колишній захисник постраждалої внаслідок зґвалтування у Кагарлику Євген Мельниченко.

Група колишніх народних депутатів, які невдоволені роботою ДБР, які проводять мітинги проти керівництва МВС, вирішили за моєю спиною виключити мене зі списку адвокатів потерпілої,
– написав Мельниченко.


За словами адвоката, спершу колишні та чинні депутати його хотіли переконати «працювати із ними». «Потерпіла перестала виходити на зв’язок, а потім мене поставили перед фактом. Все зафіксовано, але скоро ви дізнаєтеся про все самі», – додав захисник.

Справа стає політизованою

Він не назвав, представниками якої партії є ці депутати. Однак заявив, що «ця політична сила буде активно використовувати історію з бідною дівчиною для власного піару та своїх цілей».


Адвокат стверджує, що справа політизується. А це не може бути корисним для розслідування.

Мельниченко також нагадав, що 22 червня буде апеляція підозрюваних по Кагарлику щодо запобіжного заходу.

Зґвалтування у Кагарлику: основне

  • Вранці 25 травня співробітники департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції затримали двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції  Били і стріляли над головою: шокуючі деталі зґвалтування жінки поліцейськими (Київська область) за підозрою у зґвалтуванні.
  • Раніше до лікарні звернулася жінка, яка заявила про побиття та зґвалтування правоохоронцями.
  • Виявилося, що 23 травня її викликали в поліцію на допит. Там правоохоронці прикували її наручниками, стріляли над головою з вогнепальної зброї, а після цього зґвалтували.
  • Двох поліцейських затримали. Це 35-літній начальник сектору кримінальної поліції Микола Кузів та 29-річний оперуповноважений Сергій Сулима.
  • Правоохоронців одразу ж звільнили. Все відділення Кагарлицької поліції, де вони працювали, розформували. Згодом Кузіва та Сулиму взяли під варту.

 

Залиште свій коментар