Юрко Юрченко емоційно звернувся до Івана Дорна, який заспівав про Україну: «Пішов нах*й, Ванька»

Юрко Юрченко емоційно звернувся до Івана Дорна, який заспівав про Україну: «Пішов нах*й, Ванька»

Лідера гурту «Юркеш» Юрка Юрченка обурила нова українськомовна пісня співака Івана Дорна.Виконавець Юрко Юрченко, який зараз боронить Україну на передовій у складі добробату «Карпатська Січ», не зміг втримати емоцій, коли почув нову пісню Івана Дорна. До Дня Незалежності співак записав українськомовний трек «Нескорена», у якому заспівав про любов до України.

Однак Юрченко вважає, що цього недостатньо, аби довести свою відданість країні. На своїй сторінці у Facebook лідер гурту «Юркеш» написав гнівне звернення до Івана.


Музикант натякнув на минуле співака, який до повномасштабної війни успішно будував кар’єру в Росії. Юрченко закликав Дорна взяти до рук зброю та стати на захист батьківщини.

«Нічне. На нулі. Не сплю після важкого дня. Побачив на свою голову Дорна з піснею українською мовою. Ти зізнаєшся в любові до України?! І що? Нічого до того не було? Мені ще пам‘ять не відшибло від постійних прильотів. Автомат до рук і на передову кров‘ю своєю змивати ганьбу. А так — пішов нах*й, Ванька, і всі інші з тобою му*аки», — написав у своєму дописі Юрченко.


Залиште свій коментар