Євросоюз продовжив санкції проти Росії через агресію щодо України: на який термін

Євросоюз продовжив санкції проти Росії через агресію щодо України: на який термін

Посли Європейського Союзу 9 вересня проголосували за подовження санкцій проти Росії. Обмеження стосуються осіб і суб’єктів, відповідальних за підрив територіальної цілісності України. Зокрема, мовиться про агресію Росії проти України.Продовження сеанкцій ЄС проти Росії

Як повідомив кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк у своєму твітері, санкції подовжено ще на 6 місяців і діють вони проти 175 осіб і 44 організацій.

Крім того, до санкційного списку незабаром планують додати ще 15 осіб і кілька організацій, причетних до незаконного зведення Кримського мосту.


 


Що відомо про санкції ЄС проти Росії

  • Ще в 2014 році запровадили обмежувальні заходи через дії Росії з дестабілізації України.
  • Як відомо, санкції спрямовані як проти російських фінансового, економічного, енергетичного та оборонного секторів, так і проти сфери використання товарів подвійного призначення.
  • Варто зазначити, що ці санкції обмежують доступ до первинного та вторинного ринків капіталів ЄС для певних російських банків і компаній. Також забороняють фінансову допомогу та брокерські послуги для фінансових інституцій Росії.
  • Також ці заходи забороняють прямий або непрямий імпорт, експорт або передання всіх матеріалів, пов’язаних з обороною. Вони стосуються заборони на всі товари подвійного призначення, які можуть використовувати військові Росії як кінцеві користувачі.
  • Подальший доступ Росії до певних чутливих технологій, що можуть бути використані в російському енергетичному секторі – також заборонений.

 

Залиште свій коментар