Європарламент закликав заборонити «Миротворець»: творці бази нагадали, що Україна – щит Європи

Європарламент закликав заборонити «Миротворець»: творці бази нагадали, що Україна – щит Європи

Депутати Європейського парламенту (ЄП) попросили Україну припинити роботу сайту «Миротворець». На думку Європейського Союзу, він є екстремістським і розпалює ненависть.Про це вказано в тексті резолюції про виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, ухваленої ЄП.

У Європарламенті наголошують, що такі сайти, як «Миротворець», розпалюють напруженість у суспільстві і неправомірно використовують особисті дані сотень людей, включно із журналістами, політиками і членами груп меншин.


«Шкодуємо про те, що політичний клімат у країні погіршився, коли залякування, мова ворожнечі і політичний тиск широко використовуються в політичних цілях», – заявили в ЄП.

Цю поправку до резолюції запропонував німецький політик, постійний доповідач Європарламенту щодо України Міхаель Галер.


Автором поправки до резолюції став Міхаель Галер.

У «Миротворці» подякували Європарламенту за засудження агресії Росії в Криму і на Донбасі й підтримали продовження санкцій ЄС.

Прокоментували вони і прохання про заборону цього сайту. Центр «Миротворець» заявив про те, що і в подальшому буде знаходити і публікувати дані про осіб, підозрюваних у злочинах проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

До них сайт зачисляє проросійських бойовиків і їхніх пособників, терористів, російських найманців і вбивць, російських військових злочинців, антиєвропейських і антиукраїнських пропагандистів, осіб, що публічно розпалюють міжнаціональну ворожнечу, закликають до війни і масових вбивств, неонацистів, ксенофобів і екстремістів із країн ЄС.

«Колектив центру «Миротворець» ніколи не зрадить інтересів України та Європи, буде й надалі стояти на сторожі державного суверенітету України, відстоювати територіальну цілісність нашої Держави, захищатиме громадян України на своїй ділянці фронту боротьби з російською агресією, а також залишиться надійним щитом для всіх країн європейського континенту від російської орди. Бо «Миротворець» – це Україна, а Україна – це щит Європи», – йдеться в заяві.

Залиште свій коментар