“Я не можу більше мовчати”: Народний артист торкнув українців за живе відвертою заявою

“Я не можу більше мовчати”: Народний артист торкнув українців за живе відвертою заявою

Народний артист Станіслав Боклан шокував відвертою заявою Станіслав Боклан:Війна на Донбасі стала звичною для громадян України, але її необхідно зупинити і вберегти життя людей, навіть якщо для цього доведеться вести “переговори з тими, з ким неможливо”. Про це зазначив народний артист України Станіслав Боклан під час інтерв’ю журналістці Яніні Соколової в програмі “Рандеву”.

Більше того у ході розмови Боклан відзначив, що все більше йому здається, що війна в Україні дуже вигідна окремим особам, які навчились заробляти на цьому та не надто поспішають приймати рішення, які б її завершили. “Я думаю, нас усіх сильно обдурили. Комусь дуже вигідна війна. Я багато чую, але мені настільки болить це питання, шкода людей, які там зараз, вони гинуть, ризикують кожен день. Стільки брехні, всього намішано.


Вся страшна історія війни в тому, що люди, які їх затівають, знають один одного особисто. А ті, хто воює, не знають один одного. Страшно взагалі через те, що я звик, що десь стріляють. Ми всі звикли … ” – сказав він. Крім того Боклан відзначив, що керівництво України повинно використати всі наявні методи та способи щоб владнати ситуацію на Донбасі. При цьому Боклан впевнений, що в майбутньому на Донбасі обов’язково буде відновлений мир.

“Я думаю, що треба йти домовлятися з тими, з ким неможливо домовлятися. Ми ж не в кімнаті замкнутої сидимо. Є світ, може ми не так стукаємо в світ, не так з ним розмовляємо. А світу від нас щось треба, а ми не згодні. і живемо в замкнутому колі, і страшно … Путін сволота і нічого з цим не зробиш. Але все буде добре”, – додав артист.


Разом з тим варто відзначити, що народний артист Станіслав Боклан по праву вважається одним із найбільш яскравих персонажів у серіалі “Слуга народу”. Саме йому дісталася суперечлива роль – помічника президента Голобородька (його зіграв Зеленський). Посада прем’єра на екрані давалася йому просто і невимушено, навіть після арешту СБУ за сценарієм він поводився у властивій тільки таким людям манері – не втрачав почуття гумору, іронізував, знімаючи електронний браслет. “Ви знаєте, мені завжди щастило із друзями.

У мене вони чесні, справедливі, нормальні люди. І один з них – Володя Зеленський. І мені дуже неприємно, що мого друга ображають. Ображають тихцем, нібито ховаючись за іменами. Панове, спробуйте ображати на відстані витягнутої руки. Спробуйте, може вам тоді хтось дасть у пику за це”, – прокоментував актор.

Залиште свій коментар