“Я медик і хочу розповісти всім українцям як у нас у Львові виявляють хворих на Cоvld 19. Я працюю лікарем на швидкій допомозі”

“Я медик і хочу розповісти всім українцям як у нас у Львові виявляють хворих на Cоvld 19. Я працюю лікарем на швидкій допомозі”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено.За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційним довідками штампами і печатками не можу бути опублікована як новина, тому ми публікуємо дану новину з поміткою “думка автора”

Всім доброго дня!


Хочу розповісти вам,як у нас у Львові виявляють хворих на Covid 19.
Я працюю лікарем на швидкій допомозі.

Ввечері, після чергування в мене піднялась температура,з’явився кашель,загальна слабість.


Зранку я зателефонувала до сімейного лікаря,щоб відкрити лікарняний лист і зробити тест ПЛР.Лікарняний мені відкрили,а от на рахунок ПЛР тесту було відмовлено,у зв’язку з тим,що немає матеріалу для забору тесту,і невідомо коли буде,а ІФА- тестування в нашій поліклініці не проводиться, хоча медикам,як обіцяє наша влада,має проводитись що 14 днів.

Зателефонувавши до Н.Поважук,яка в нас в організації відповідає за виявлення Covid,я отримала відповідь,що нічим мені допомогти не можуть

5й день хвороби,я сиджу вдома з діагнозом ГРЗ.

Чоловік також працює на швидкій допомозі,на виїздній бригаді,лікарняний йому відкрити не можуть,бо він здоровий і офіційно не має контакту з ковідним хворим,змушений виходити на роботу,їздити на виклики.

Сумно…Всі заяви нашого керівництва про безкоштовне тестування і КТ діагностику медиків,які допомагаючи іншим,захворіли самі,на моєму досвіді виявились лише мильною бульбашкою.Всі свої проблеми мусиш вирішувати сам і за власні кошти.Хоча мало б бути зовсім інакше – пише пані Ірина

Залиште свій коментар