Хотіли створити «картину» для ЗМІ Росії, – у Харкові затримали автобуси з «тітушками» Киви

Хотіли створити «картину» для ЗМІ Росії, – у Харкові затримали автобуси з «тітушками» Киви

На Харківщині 21 квітня СБУ затримала автобуси з тітушками, які мали дестабілізувати ситуацію у регіоні. Відомо, що їх замовила проросійська політична сила України.Джерело: СБУ

Що відомо про тітушок на Харківщині

Автобуси з тітушками затримали на в’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Це відбулося в межах масштабних антитерористичних навчань Служби безпеки України.


Загалом затримали 60 осіб. Вони є мешканцями інших регіонів України і не мають жодного відношення до Харківської області.

Їх направили до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України для проведення протестних акцій у місті, а також провокування громадського невдоволення та масових протиправних дій під час проведення чергової сесії Харківської міської ради,
– розповіли у СБУ.


Там додали, що такі акції тітушок мали дестабілізувати громадсько-політичну ситуацію в регіоні та створити вигідну для Росії «картинку». Так, Москва обґрунтувала б свої можливі акти агресії проти Києва.

Тітушки нібито активісти ОПЗЖ

За даними місцевих телеграм-каналів, 3 автобуси затримали на Дніпропетровській трасі біля Ізюма та у Валках. Тітушками буцімто були активісти силового крила «Опозиційної платформи – За життя» – організації «Патріоти За життя».

21 квітня у Харків прибув проросійських політик та член ОПЗЖ Юрій Бойко. Саме з його приїздом пов’язують тітушок.

Залиште свій коментар