«Всіх, хто переступить українську землю, ми вбиватимемо»: Гордон звернувся до Путіна

«Всіх, хто переступить українську землю, ми вбиватимемо»: Гордон звернувся до Путіна

Відомий журналіст і телеведучий Дмитро Гордон записав відрите звернення до глави Російської Федерації Володимира Путіна через загрозу повномасштабної війни в Україні. Він заявив, що українці вбиватимуть будь-кого, хто ступить на нашу землю з метою її окупації.Відповідний ролик Гордон виклав на своєму YouTube-каналі. На початку послання журналіст провів невеликий екскурс локаціями в Києві, де пройшло все його життя, починаючи з пологового будинку (щоб подивитись відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Володимир Путін, я невипадково показав вам місця, які для мене – усе. Напевно, це те, що називається Батьківщиною. У нас, в українців, у киян, є Батьківщина і нам байдуже, які у вас на неї плани: бомбардувати з повітря або захоплюватися через наземну операцію. Ми захищатимемо свою Батьківщину, тому що Батьківщина – це мама, і іншої ні в кого з нас немає», – підкреслив він, звертаючись до лідера Кремля.


Відомий журналіст звернувся особисто до Путіна.

Гордон також закликав почути його послання всіх російських матерів, чиї сини сьогодні дислокуються за кілька десятків кілометрів від кордонів з Україною в очікуванні злочинного наказу з Москви.

«Ми знаходимося на своїй землі, ми любимо свою землю, ми нікому не загрожуємо, у тому числі й Росії. І ви повинні знати, що всіх, хто ступить на нашу землю, ми вбиватимемо, тому що у нас немає іншого вибору», – сказав журналіст.


Він закликав жінок вплинути на своїх синів і вмовити їх не вступати у війну. За словами Гордона, для Путіна і його оточення молоді хлопці – всього лише гарматне м’ясо.

Залиште свій коментар