Ворог наступає на Бахмутському і Авдіївському напрямках: карта бойових дій станом на 5 серпня

Ворог наступає на Бахмутському і Авдіївському напрямках: карта бойових дій станом на 5 серпня

Вже 163 дні триває повномасштабна війна росії з Україною. Найважчі бої 5 серпня відбуваються на Донецькому напрямку, а також на Півдні України.Джерело: Liveuamap

Актуальну інформацію станом на 163 день війни оприлюднив Генштаб ЗСУ. Нижче читайте, що відбувається на всіх головних напрямках.


Що відбувається на Півночі

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил білорусі посилено охороняють кордон в Брестській та Гомельській областях. В частинах сил спеціальних операцій проводять перевірку бойової готовності.

На Сіверському напрямку ворог гатив із ствольної та реактивної артилерії по цивільній інфраструктурі. Під удар потрапили Залізний Міст, Гай, Грем’яч і Михальчина Слобода Чернігівської області та Старикове на Сумщині.


Карта бойових дій 5 серпня
Що відбувається на Сіверському напрямку/ Фото Liveuamap

Харківський напрямок

Вороги обстрілювали з артилерії різних типів Харків, Борщову, Коробочкине, Великі Проходи, Руські Тишки, Старий Салтів, Пришиб, Циркуни, Мосьпанове, Безруки.

карта бойових дій на 5 серпня
Що відбувається на Харківському напрямку/ Фото Liveuamap

Ситуація на Донбасі

  • Слов’янський напрямок: обстріли біля низки населених пунктів.
  • Донецький напрямок: ворог наступає на Бахмутському та Авдіївському напрямках. росіяни хочуть створити умови, аби заволодіти Соледаром та Бахмутом, а також розширити контрольовану територію на західній околиці Донецька.
  • На Бахмутському напрямку ворог завдавав ударів по військовій та цивільній інфраструктурі. росіяни вели наступальні дії, щоб покращити тактичне положення, проте це успіху не мало.
  • На Авдіївському напрямку противник гатив із артилерії та танків біля Пісків, Пречистівки, Шевченко, Володимирівки, Новобахмутівки, Невельського, Нетайлового та Красногорівки. Бої тут тривають.
  • Краматорський напрямок: численні обстріли із ствольної та реактивної артилерії, танків. Відбувались стрілецькі бої.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках не було активних дій з боку окупантів, проте вони систематично обстрілювали територію біля багатьох сіл та міст.

Карта боїв на Донбасі
Бої на Донбасі / Фото Liveuamap

Що відбувається на Півдні

На Південнобузькому напрямку противник зосередився на тому, аби не допустити просування українських військ. Ворожі війська активно використовують безпілотники для повітряної розвідки, а також продовжують інтенсивні обстріли.

карта бойових дій 5 серпня
Що відбувається на Півдні / Фото
 Liveuamap

Карта бойових дій на 5 серпня
Бойові дії в Україні 5 серпня 2022 року / Фото Liveuamap

https://24tv.ua/karta-boyovih-diy-05-08-2022-novini-z-frontu-ukrayini_n2117795?fbclid=IwAR2aNkdt2MiEy7qIfFcB6Xagsd0eDwWGmhu1vow5RKsHq0jxRKv9kiQKuFY

Залиште свій коментар