«Вони хочуть, щоб тут була Раша»: відомий український журналіст жорстко розніс Усика та Ломаченка

«Вони хочуть, щоб тут була Раша»: відомий український журналіст жорстко розніс Усика та Ломаченка

Він переконаний, що спорт не може існувати поза політикою.Відомий український журналіст Роман Цимбалюк, який 13 років працював у Москві та відомий жорсткими запитаннями на пресконференціях до президента РФ Володимира Путіна, нещадно розкритикував боксерів Олександра Усика та Василя Ломаченка.

Своїми думками Цимбалюк поділився в інтерв’ю sport24.ua, відповівши на запитання видання.


— Не можу не запитати про такий феномен, як українські футболісти у російському чемпіонаті. Вісім років іде війна, дехто сидить там увесь цей час, а хтось поїхав туди рік-два тому. Якщо називати речі своїми іменами — хто вони?

— Можливо, людина-кущ, яка думає, що «спорт поза політикою». Це неправда. Спорт — завжди політика. Спорт — передусім політика. Де підіймаються державні прапори — там скрізь політика. І ті, хто роблять вигляд, що для них це неважливо, — або потенційні зрадники у випадку подальшого вторгнення та війни, або просто люди-флюгери.


Після того, як спортивна ера братів Кличків завершилась, у нас з’явилися інші особи, які на слуху. За всі роки Клички ніколи не створили ситуації, коли українці сперечалися між собою, хто ці боксери — співвітчизники чи потенційні колаборанти.

Натомість наші теперішні хлопчики піарять російську православну церкву, фільми — настільки ідіотські і тупі! Хлопчика в статусі чемпіона світу з боксу використовують московські попи: «Немає жодної війни». І цей д*біл, витягнувши капу з рота, каже: «Якщо у мене друзі — росіяни, то чому я маю перестати з ними спілкуватися?» Усі розуміють, що людина або тупа (що навряд чи), або вона свідомо маніпулює.

Ці хлопчики нам кажуть: «Українці, здавайтесь». Складіть зброю, «та яка різниця», «один народ», «яка різница, як називається твоя вулиця». Вони хочуть, щоб у кінцевому випадку тут була Раша. Проте Раші тут вже ніколи не буде.

Ці речі потрібно проговорювати. Не треба сперечатися один з одним, рвати на собі чуби чи ще щось. Ще раз: якщо ви вже поставили питання, що спорт поза політикою, то, шановні наші потенційні колаборанти і любителі «русского міра», нічого не в’якайте про політику. Визначтесь, хто ви: адепти російської ідеології, яка вбиває громадян України тут і зараз, чи ви — поза політикою?, — сказав Цимбалюк.

 

Залиште свій коментар