«Вони воювали за Україну, а їх нагло “кинули!”» Притула жорстко пройшовся по владі через ветеранів

«Вони воювали за Україну, а їх нагло “кинули!”» Притула жорстко пройшовся по владі через ветеранів

Відомий український телеведучий та шоумен Сергій Притула різко розкритикував владу Києва через призупинення безкоштовного проїзду в громадському транспорті за посвідченням учасника бойових дій.Про це Притула написав у своєму “Фейсбуці”:

“Здається, це називають поняттям “іспанський встид”! Хлопці і дівчата, ветерани, вибачте! З 1 липня в Києві призупинять (слово яке хороше, наче і не зупиняють, а так, тимчасово, вибачте за тимчасові незручності) безкоштовний проїзд за посвідченням учасника бойових дій, тобто УБД. За таку інновацію маємо подякувати Київраді та Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Що це означає? Виходить, що тепер усім ветеранам з УБД треба буде ще додатково оформлювати електронну “Картку киянина”, – повідомив ведучий.


Відтак, зазначив Притула, ветеранам війни доведеться відстояти купу черг, щоб мати своє законне право користуватися пільгами:

“Для того, щоб її оформити, треба вистояти чергу в Ощадбанк та принести стос документів та довідок. І лише коли ви пройдете всі кола пекла, ви отримаєте пластиковий прямокутник, який засвідчує, що ви киянин! Окей, з мешканцями Києва зрозуміло – знову стояти в чергах і довідки носити. Що робити тим військовим та ветеранам, які в Києві проїздом? І не претендують на те, щоб мати посвідчення киянина? А все те саме – топайте в банк, несіть довідки. Ну або сплачуйте повну вартість за проїзд. А гроші вам можливо колись хтось поверне. А може і ні. Офігіти як зручно та людяно!”


“Мені особисто соромно, що моє місто так “прокинуло” ветеранів. Звісно ж, вони воювали не за пільги, а за Україну. Але, люди! Статус УБД та ті додаткові переваги, які він дає – це найменша подяка, яку ми можемо висловити нашим ветеранам. Вони заслуговують на доступне житло, безкоштовний проїзд, безкоштовну медицину, допомогу у започаткуванні власної справи. Це найменше, що ми можемо для них зробити. Але, наразі, місто просто дає їм ляпаса!” – додав Сергій Притула.

Джерело

Залиште свій коментар