Волонтери викрили пропаганду Росії проти ООС і ОБСЄ на Донбасі

Волонтери викрили пропаганду Росії проти ООС і ОБСЄ на Донбасі

В окупованій Горлівці за останній місяць російські пропагандисти ввели масовану пропагандистську атаку проти ООС і СММ ОБСЄ.



Як пише Inform Napalm, терористи «ДНР» звинувачували ЗСУ в обстрілі житлового району, а місію ОБСЄ в бездіяльності.

Пропагандисти публікували відео, на якому нібито місцеві жителі скаржилися, що співробітники місії давно не з’являлися та не фіксували обстріли.


Війна на Донбасі

«В даний час найбільшою проблемою для нас є те, що місія ОБСЄ не виїжджає, не фіксує обстріли», – розповідав Владислав Черкашин, так званий «голова селищної адміністрації» Зайцеве.


Також окупанти звинуватили ЗСУ в смерті 25-річної Мирослави Воронцової, яка загинула при дивних обставинах. Так званий «мер» окупованої Горлівки Іван Приходько повідомив, нібито дівчина загинула в результаті «скидання міни з української БПЛА».

Волонтери підтвердили, що у дівчини дійсно був паспорт України, а останній раз вона перетинала український КПВВ в лютому 2020 року. Однак деталі її смерті не ясні та можуть бути провокацією терористів.

Однак зазначимо, що тільки за останні три тижні проросійські бойовики не пропускали патруль СММ ОБСЄ в Горлівку тричі: 26 березня, 2 і 10 квітня, про що сказано в звітах місії. Тому всі висловлювання терористів є фейком та провокацією.

Залиште свій коментар