Волонтер розкрив подробиці ворожої атаки під Шумами: «всьому є пояснення»

Волонтер розкрив подробиці ворожої атаки під Шумами: «всьому є пояснення»

Обстріл з мінометів позицій ЗСУ на Донбасі поблизу Шумів, в результаті чого загинули четверо військових і ще двоє були поранені, здійснили бойовики так званого батальйону «Сомалі» 1-го армійського корпусу ЗС РФ Донецької області.Про це розповів армійський волонтер Олександр Карпюк (Серж Марко) у своєму Facebook.

За його словами, окупанти мали намір «помститися» українським військовим за великі втрати, яких зазнали в районі Горлівки.


«За свідченням очевидців — в обидві сторони працювало все. Та всьому є пояснення. Після величезних втрат у цьому районі, сєпари на позиції завели батальйон «Сомалі». Щоб типу помститися. Морпіхи в цей час виходили, «сомалійці» зас*али з ними конфліктувати та нишком їх випустили, без жодного пострілу», — пише волонтер.

Він зазначив, що бойовики планували завдавати удари по бійцях 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади ЗСУ, які вийшли на лінію оборони після того, як морпіхи 503-го батальйону ВМС ЗСУ вийшли по ротації.


«Їх розрахунок був на те, що бригада, яка змінить морпіхів, стане легкою здобиччю», — пояснив Серж Марко.

Також волонтер розповів, що після заходу нової бригади українських військових бойовики зробили спробу вилазки своєї диверсійно-розвідувальної групи, яку бійці ЗСУ розбили, що закінчилося «вивезенням чотирьох мертвих тіл, що валялися під посадкою, за допомогою СЦКК та ОБСЄ».

Крім того, після цього противник продовжував зазнавати втрат вже в позиційному протистоянні.

«Наплювавши на все, по позиціях ЗСУ просто ввалили мінометами і гранатометами, розбиваючи позиції. Нахабно, демонстративно. Помстилися типу», — написав він.

Залиште свій коментар