Воїн ЗСУ розповів про Героїв останнього бою за Слов’янськ: смерть у власний день народження

Воїн ЗСУ розповів про Героїв останнього бою за Слов’янськ: смерть у власний день народження

Воїн ЗСУ Євген Ісаєв розповів про Героїв російсько-української війни, які віддали своє життя під час останнього бою за Слов’янськ.Йдеться про десантників 79-ї ОДШБр ЗСУ Дмитра Кєду та Антон Лисечка. Зворушливими спогадами про них захисник поділився на особистій сторінці у Facebook у День звільнення Слов’янська та Краматорська від російських загарбників.

«Сьогодні чергова річниця звільнення міста Слов’янськ. Цього дня у 2014 році в місто повернулось нормальне, мирне, світле життя. Я пам’ятаю, як мій підрозділ зайшов у місто. Я пам’ятаю обличчя людей. Як вони казали: «Дякуємо». Вони чекали. Всі ці дні в окупації к*цапьскою ордою вони терпіли знущання та чекали на свою армію», – написав військовий.


Антон Лисечко

Антон Лисечко Facebook Євгена Ісаєва


«На жаль, для мене – це день болю. 4 липня під час заключного етапу зі звільнення міста загинули воїни-десантники 79-ї ОДШБр Дмитро Кєда та Антон Лисечко. В той день Дмитру виповнилося 19 років. Сам луганчанин. Я дуже добре пам’ятаю той день», – пригадує Ісаєв.

За його словами, о 8-й ранку, стоячи в колоні й уже готуючись до наступальних дій на останньому блокпосту, побратими вітали Дмитра з днем народження. А вже близько 12:30 Кєда лежав у Ісаєва на руках без свідомості, роблячи останні подихи у своєму молодому житті. Поранення, якого зазнав юний Герой, виявилося несумісним із життям.

Дмитро Кєда

Дмитро Кєда Facebook Євгена Ісаєва

«Шановні мешканці міста Слов’янськ та інших міст. Пам’ятайте, якою ціною ви можете сьогодні нормально жити та якою ціною ви сьогодні будете святкувати. Вічна пам’ять усім, хто навіки залишився у степах Донбасу», – зворушливо підсумував воїн.

Євген Ісаєв

Залиште свій коментар