Вірте Україні, а не фейкам: Зеленський записав нове відеозвернення до українців. Відео

Вірте Україні, а не фейкам: Зеленський записав нове відеозвернення до українців. Відео

Український президент Володимир Зеленський виступив із новим відеозверненням до українців на фоні повідомлень про загрозу вторгнення російської армії на територію нашої держави. Він закликав не вірити фейкам в інтернеті.Відео опубліковане на сторінці президента у Facebook у вівторок, 25 січня. Політик запевнив, що ситуація в країні та на Донбасі спокійна (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«За минулу добу ситуація на сході України досить спокійна. Так, є обстріли, є порушення режиму припинення вогню, і війська біля наших кордонів не зникли. Але найголовніше – у нас нуль поранених. І нуль вбитих», – заявив Зеленський.


Глава держави також зазначив, що 26 січня відбудеться зустріч радників нормандського формату, і влада працює для того, щоб якомога швидше відбулась зустріч чотирьох президентів задля майбутнього настання миру в Україні. «Рожевих окулярів немає. Дитячих ілюзій немає. Але є надія, спокій, витримка і робота 24 на 7. А отже, буде результат. А отже, буде й мир», – сказав він.

Зеленський додав, що не всім новинам в інтернеті варто довіряти – деякі з них, за його словами, є чутками й фейками, а деякі можуть «підштовхувати до неправильних висновків та змушувати відчувати тривогу». Він закликав «вірити Україні й не боятися інтернету».


«Посольства країн ЄС та багатьох інших залишають усіх своїх співробітників в Україні. І те, що деякі країни вивозять частину своїх дипломатів, не означає неминучу ескалацію», – зазначив Зеленський.

Президент також запевнив, що опалювальний сезон Україна проходить стабільно – газу й вугілля, за його словами, вистачає. Крім того, Зеленський додав, що держава має достатньо доз вакцин проти коронавірусу та 70% вільних ліжок у лікарнях, що протидіють хворобі.

 

Залиште свій коментар