Військові запустили прапор Нацгвардії над Донеччиною

Військові запустили прапор Нацгвардії над Донеччиною

На Донеччині військові та громадські активісти запустили в небо прапор Нацгвардії. Це зробили за допомогою повітряних куль, наповнених воднем.Акція «Привітай тих, хто чекає на тебе!» відбулася 27 березня. Разом із прапором запустили українські агітаційні листівки.


За словами мешканця Донеччини Влада Бороди, такі подіії надзвичайно важливі. Адже вони підтримують моральний дух тієї частини населення окупованих земель, які чекають повернення військових.

З початку року ми вже встигли запустити український прапор над Армянськом в Криму. Кілька десятків разів запускали прапори та листівки над окупованими землями Донбасу,
– поділився Борода.


Запускали прапор біля пам’ятнику добровольцю «Міфу» – Герою України Василю Сліпаку. На акцію прийшла дружина загиблого бійця батальйону «Донбас НГУ» Кадира Магомедова.

Військові запустили над Донеччиною прапор Нацгвардії: дивіться відео

За словами організаторів події, не лише кульки полетіли у бік позицій російських окупантів: «Туди полетіла також спеціальна поліграфічна продукція. Завдяки годинниковому механізму вона буде доставлена у визначений район». Тобто листівки повинні потрапити на ворожі позиції.

Акція «Привітай тих, хто чекає на тебе!» / Фото пресслужби ООС

 

Залиште свій коментар