«Військком розсміявся в обличчя: м’ясу слова не давали!» У Росії темпи могилізації пішли на новий рекорд

«Військком розсміявся в обличчя: м’ясу слова не давали!» У Росії темпи могилізації пішли на новий рекорд

Росія не тільки продовжує тероризувати нашу країну, завдаючи ракетних ударів по дитячих майданчиках та багатоповерхових будинках, а й ставить нові рекорди щодо темпів знищення власного населення. Тепер на війну в Україні російські військкомати мобілізують і зовсім не придатних солдатів – частина з них помирає, так і не діставшись місця служби.Докладніше про ситуацію читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

З військкомату до реанімації


У тому, що Росія під виглядом необхідності захисту власних рубежів насправді хоче завалити супротивника «гарматним м’ясом», уже немає сумнівів. Кількість хворих «мобіків», які не витримають і місяця в зоні бойових дій, зростає з кожним днем.

«Те, що творять військкомати, вже навіть не дивує. Головне – виконати план щодо мобілізованих, решта вторинне. Прозвітував нагору, що «списки закриті», а що далі – неважливо», – каже співрозмовник OBOZREVATEL, який на самому початку повномасштабного вторгнення разом із сім’єю виїхав із Росії. За умови збереження анонімності він розповів про те, що зараз відбувається в РФ.


мобілізація повістки

За словами чоловіка, він добре знає ситуацію, оскільки жертвами «апетитів» курських військкомів стали і двоє його родичів.

«В одного з них ще два роки тому виявили діабет. Мій двоюрідний брат поки що утримує цукор таблетованими препаратами, жорсткою дієтою та плаванням. Ну і, звичайно, йому в жодному разі не можна нервуватися. Чим небезпечний високий цукор у крові? Він просто руйнує судини. По суті це повільний вбивця. Але якщо в зоні бойових дій цукор сильно підскочить, то трапиться діабетична кома – без реанімації врятувати людину буде неможливо», – каже чоловік.

Однак його брата відмовилися відпускати і вже забрали до військової частини, а найближчим часом збираються відправити на окуповану територію України: «Військком йому просто розсміявся в обличчя і сказав: м’ясу слова не давали! Розумієте рівень цинізму?»

Ще один родич росіянина лише дивом зміг уникнути відправки на війну.

«У дядька ішемічна хвороба серця. Коли отримав повістку, був просто шокований. Звичайно, він думав, що це якась помилка, пішов у комісаріат із документами, довідками, але ніхто навіть не став їх дивитися. Також сказали, що жодної медкомісії не буде, а критерій один: прийшов на своїх ногах – значить, придатний до служби. І просто у військовому комісаріаті у дядька стався серцевий напад, в реанімації його ледве врятували. З’ясувалося, що йому доведеться робити стентування – і це дозволило уникнути мобілізації», – сказав чоловік.

часткова мобілізація Росія

За його словами, ніхто з його родичів воювати не хоче, бо має українське коріння.

Тим часом Курська область вже відзвітувала, що виконала план щодо часткової мобілізації і розпочала другий етап. Тобто «гарматного м’яса» з кожним днем потрібно дедалі більше.

Місцеві жителі вже почали нарікати – у соціальних мережах вони обурюються тим, що відбувається. Щоправда, насамперед вони вимагають, щоб мобілізовані проходили службу на території Курської області: побоюються, що прикордонний регіон можуть «атакувати ЗСУ».

Вмирають, не доїхавши до місця служби

У російських ЗМІ час від часу спливає інформація про неприпустимі приклади мобілізаційної кампанії: повістки надходять навіть візочникам та епілептикам. Але військкомати списують таке на » плутанину». Тим часом уже відомо про кілька випадків смерті мобілізованих, які так і не доїхали до зони бойових дій.

Житель селища Зоряний Чегемського району (Кабардино-Балкарія), мобілізований для участі в «спеціальній військовій операції», раптово помер на базі – просто на плацу. Виною всьому стала тромбоемболія.

За словами очевидців, напередодні чоловік пройшов медогляд – проте він був формальним.

медкомісія мобілізація

У Владивостоці 39-річний призовник помер унаслідок зупинки серця. Він мав алкогольну залежність, причому пив він навіть у приміщенні комісаріату, а потім влаштував бешкет. Дорогою до відділку поліції він помер.

У Пензі 41-річний мобілізований помер під час занять на полігоні – стався серцевий напад.

мобілізація у Росії

Місцеві жителі шоковані подією та підтверджують, що в армію забирають усіх підряд, а такими темпами «швидко і до дітей дійдуть».

могилізація

Часткова мобілізація в Росії – це справжнісінька путівка на той світ. Однак коли це усвідомлять усі жителі РФ – під великим питанням. Зрозуміло одне: найближчим часом потік «вантажу 200» з України до Росії стане ще більшим.

Залиште свій коментар