«Вийде з кризи за годину»: журналіст запропонував діючий спосіб поставити Україну на ноги

«Вийде з кризи за годину»: журналіст запропонував діючий спосіб поставити Україну на ноги

Журналіст Роман Скрипін зробив пропозицію для відновлення України і висловився про чинну владуЙого слова передає портал ne-vse.pro.

«Якщо в українських політиків конфіскувати все, що вони вкрали у держави, то Україна вийде з кризи за одну годину», — упевнений журналіст.


За його словами, вплив та можливості керівника Офісу президента України виходять за всі рамки.

«А ви бачили останні» стратегічні розробки » про те, хто такий Єрмак? Ні? А там чорним по білому написано, що необхідно максимально обмежити спілкування з пресою і наполегливо формувати імідж «Єрмак = президент». Оце справи! — подумав я собі. І не втомлююся питати і далі: чому команда Зеленського і сам Зеленський вперто порушують закони України і Конституцію?»,- задається питанням журналіст.


Скрипін зазначив, що така посада ця посада не передбачена еі одним законом , а отже є не окресленими повноваженнями.

«А чому? А тому що так зручно. Безкарно сидіти на вухах у президента, щоб бути мало не самопроголошеним президентом», — упевнений він.

За словами журналіста, закон про повноваження Єрмака варто вже прийняти.

«А зробіть. Щоб ні в мене, ні в інших не виникало питання: яку @уя людина, яку я не вибирав, і яка статусно незрозуміло хто, вирішує життєвоважливі питання і готова знехтувати безпекою і національними інтересами», — зазначив журналіст.

Залиште свій коментар