«Відслужив, одружився, народив чотирьох дітей, приїхав додому в чорному пакеті»: історія ліквідованого в Україні окупанта. Фото

«Відслужив, одружився, народив чотирьох дітей, приїхав додому в чорному пакеті»: історія ліквідованого в Україні окупанта. Фото

В Україні ліквідували російського окупанта Олега Дещеню-Стрижа із Татарстану. 36-річний росіянин прожив життя типового мешканця російської глибинки: закінчив ПТУ, відслужив «строчку», розплодився – і загинув у безглуздій війні за амбіції президента РФ Володимира Путіна.Окупант подався на ліквідацію в Україну «добровольцем». Про це повідомив OSINT-розслідувач Іраклій Комахідзе.

Олег Дещеня-Стриж

«В Україні ліквідовано російського окупанта – гіперсексуального багатодітного батька з Татарстану Олега Дещеню-Стрижа, більше він не розмножуватиметься», — зазначив Комахідзе, додавши, що на свою сторінку «Вконтакті» загарбник востаннє заходив 25 травня.


На «малій батьківщині» окупанта повідомили, що ліквідований українськими воїнами Дещеня-Стриж прожив типове життя російського загарбника. Він не особливо переймався здобуттям освіти: після закінчення дев’ятьох класів середньої школи відучився у ПТУ та відслужив рік строкової служби. Повернувшись з армії, майбутній окупант одружився і обзавівся чотирма дітьми.

Таким себе уявляв сам окупант – картинка з його сторінки у ВК

Чим Дещеня-Стриж заробляв життя, щоб годувати своїх нащадків, оренбурзькі журналісти не повідомляють. Натомість вони пишуть, що після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну цей мешканець російської глибинки «не зміг залишатися осторонь»: власнику атестату про неповну середню освіту та «кірочки» з ПТУ російські пропагандисти легко вбили в голову, що в Україні повно «нацистів» . А у військкоматі його бажання «проводити денацифікацію» підкріпили обіцянками зарплати, яка у «багатій Росії» у мирному житті йому й не снилася. Він поїхав в Україну – де і був «денацифікований» сам.


"Жетон смертника" окупанту став у нагоді досить скоро

«Олег не міг залишитися осторонь, коли почалася військова спецоперація в Україні. Він ухвалив рішення поїхати боротися з нацистами добровольцем і уклав контракт у Тоцькому. Він став рядовим 21-ї бригади 2-го мотострілецького батальйону 5-ї мотострілецької бригади. На жаль, 13 липня його життя трагічно обірвалося», — пишуть на одному із оренбурзьких сайтів.

Поховали окупанта 21 липня

Поховали «денацифікатора» 21 липня.

Залиште свій коментар