Відповідь Фокіну: при русифікації нікого не питали, а розстрілювали тих, хто проти — Шарп

Відповідь Фокіну: при русифікації нікого не питали, а розстрілювали тих, хто проти — Шарп

Фокін заявив, що війна на Донбасі почалася «через мовне питання», бо в Україні «переважна більшість розмовляє російською».Водночас, другий ходячий артефакт Кравчук стверджує, що Путін переграв Україну з Мінськими угодами.

Відповім обом.


Коли проводили русифікацію України, ніхто не називав це геноцидом — просто розстрілювали тих, хто був проти. Наразі ж, ніхто нікому не заважає розмовляти у сім’ї, на вулиці чи у магазині хоч китайською, хоч кхмерською. Але якщо ти за 29 років не вивчив українську, тут вже вимальовується сумна альтернатива: або ти свідомо зневажаєш країну, в якій живеш, або ти повний розумовий дегенерат. Україна — єдина країна в світі, де відбувається постійний тиск на державну мову з метою всілякого обмеження її прав та вживання, і призначення на відповідальні посади людей на кшталт Фокіна свідчить лише про зневагу до держави з боку тих, хто їх призначив.

Що стосується Мінських угод… Я вже промовчу, під яким тиском Москви і Заходу ці угоди підписувались. А також про те, що вони на той час були єдиним механізмом зупинити подальший наступ РЕГУЛЯРНОЇ армії РФ.


Так, Порох не закінчив війну, але він не пустив її в твоє місто, і на твоєму будинку не висить російський триколор. Наразі ж, просто хочу нагадати, що підписані ним угоди були дійсні до кінця 2015-го року, а потім їх щороку пролонгували рішенням Нормандської четвірки, що надавало час для відбудови армії і продовження санкцій проти Ерефії. І якщо зелена шобла вважає ці угоди настільки пагубними, вона мала повне юридичне право вийти з них ще 31 грудня 2019 року. Але чомусь цього не зробила — продовжує жерти кактус і кивати на Порошенка. Бо свого плану встановлення миру на Донбасі не має. Від слова зовсім.

Коли б при П`ятому президенті хтось сказав, що делегацію до ТКГ формуватиме наколота силиконом подружка концертного продюсера, це б сприйняли як поганий жарт. Але на тлі інших зашкварів Зе-епохи, суспільство настільки деградувало, що це вже нікого не дивує і не обурює — «шльопки» крокують Україною.

Страшне інше. Це не позиція Фокіна і Кравчука. Це позиція Зеленського і тих, хто ним керує. А двух дідуганів взяли на роль зондів суспільної думки — Путін прикривався жінками та дітьми, Зермак — двома старими маразматиками.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Залиште свій коментар