«Вибухатимуть склади»: Подоляк прогнозує посилення «демілітаризації» Росії у її прикордонних районах

«Вибухатимуть склади»: Подоляк прогнозує посилення «демілітаризації» Росії у її прикордонних районах

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прогнозує, що наступними тижнями посилюватиметься «демілітаризація» Росії у прикордонних з Україною районах. Тоді в росіян виникатиме запитання про те, що ж вони роблять в Україні та чому вбивають людей.Таку думку Подоляк висловив у прямому ефірі спільного інформаційного марафону UAразом на українських телеканалах 27 квітня.

«Інтенсивність війни дуже велика… Безумовно, така інтенсивність конфлікту буде точно відображатись на прикордонних районах РФ«, – сказав радник керівника ОП.


«Там будуть стрімко зростати панічні настрої, там будуть з’являтись конфліктні ситуації, там будуть вибухати склади, і це буде тільки й тільки поглиблюватись. І інтенсивність демілітаризації РФ, особливо в прикордонних районах, на мій погляд, в наступні тижні буде тільки суттєво зростати», – розповів Подоляк.

«І це буде викликати нарешті у росіян питання: «А що ж ми робимо в Україні? Чому ми там два місяці вбиваємо людей так масово, і яку ціну ми готові за це заплатити?». І ці склади, ці ГСМ, ці бази палива – це все буде наслідок, це будуть боргові виплати, які Росія починає платити за війну«, – наголосив радник керівника президентського офісу.


Залиште свій коментар