Вибух заглушив все, а далі паніка: студентка з України поділилась деталями трагедії в Бейруті

Вибух заглушив все, а далі паніка: студентка з України поділилась деталями трагедії в Бейруті

У Бейруті, столиці Лівану, 4 серпня прогриміли потужні вибухи, що призвели до жахливих руйнувань та жертв. Студентка з України, яка перебувала в місті описала перші хвилини після вибуху.Студентка ліванського університету «Каслік» Ірина Карапата перебувала за 5 кілометрів від місця події. В коментарі «Громадському» вона розповіла про те, як пережила вибух.

Жінка зазначила, що увечері прогримів перший відчутний вибух, який насторожив людей. Згодом, будинок, в якому вона перебувала почало трясти, як під час землетрусу і тоді пролунав другий вибух.


Вибух заглушив вуха, а далі паніка, посипались вікна у сусідів. Перша думка – атака Ізраїлю, одразу зник інтернет, зв’язок. Коли ми вибігли на вулицю, побачили клуби червоного диму зі сторони порту,
– розповіла українка.

Люди тікали і старалися триматися на безпечній відстані від місця вибуху.


Вибух в Бейруті: головне

  • У Бейруті 4 серпня прогриміли два потужних вибухи. Станом на ранок 5 серпня відомо про понад 4 тисячі постраждалих і щонайменше 78 загиблих. Представники Червоного Хреста кажуть вже про сотню загиблих.
  • Кількість жертв може зростати, адже вибух зруйнував значну частину Бейрута. По всьому місті зруйновані будинки, спалені автомобілі, а порт майже повністю знищений. Жертви можуть перебувати під руїнами.
  • За підсумками засідання уряду Бейрут був оголошений містом лиха, уряд ввів надзвичайний стан на два тижні. Всіх, хто перебуває в зоні лиха, просять носити маски.

Вибух у Бейруті: дивіться відео

Залиште свій коментар