Ветеранка АТО описала «побочки» після вакцинації проти коронавірусу

Ветеранка АТО описала «побочки» після вакцинації проти коронавірусу

Ветеранка АТО та блогерка Олена Білозерська, яка напередодні отримала першу дозу вакцини проти коронавірусу, розповіла про побічні ефекти після щеплення.У неї, зокрема, виникли озноб і лихоманка, піднялася температура і розболілася голова. Однак у Facebook жінка уточнила, що в цьому немає нічого такого, адже кожна людина по різному реагує на будь-яке щеплення.

«На жаль, мій організм виявився з тих, що переносять вакцинацію не найлегше. Отже, щеплення відбулося 9 березня опівдні. Приблизно десять годин після нього я почувалася так само, як завжди. Потім з’являються і швидко наростають озноб і лихоманка. Станом на 23:00 – температура 39,3. Згодом додалися «простріли» в голові – колючий біль у декількох тих самих місцях, у мене так завжди під час високої температури. Загальне самопочуття – точнісінько як було колись влітку за теплового удару. Прийняла жарознижувальне і лягла», – описала Білозерська.


Вона зізналася, що ніч після цього була для неї не з найприємніших, десь о 03:30 температура у неї піднялася до 40. Жінка знову випила жарознижувальне і заснула. Вранці її самопочуття покращилося, температура опустилася до 37,3, але біль у голові лишався.

Через добу після вакцинації, додала волонтерка, стан покращився: уже нічого не боліло, температура була в нормі й тільки лишилася невелика слабкість.


«Чому була така реакція – маю ненаукове припущення, що доза вакцини для всіх однакова, а я важу набагато менше, ніж в середньому доросла людина (десь 52 кг зараз). Тобто, питома вага вакцини для мене вийшла більша. Завтра знову напишу про самопочуття. Сподіваюся, все вже остаточно буде добре», – пояснила Білозерська.

Залиште свій коментар