Ветеран АТО потужно висловився про «дискримінацію» російської мови в Україні: «Невиразне мукання і…»

Ветеран АТО потужно висловився про «дискримінацію» російської мови в Україні: «Невиразне мукання і…»

Ветеран АТО Олексій Петров заявив, що в Україні немає мовної дискримінаціїПро це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

«В Україні немає мовних проблем! Перевірочне слово — зовсім! В Україні ніхто і нікому не забороняє розмовляти якою завгодно мовою. Будь то китайська, російська чи українська», — зазначив Петров.

Він заявив, що може себе зарахувати до цього самого російськомовного населення України, тому що розмовляє російською, але не відчуває ніякого гноблення.


«Триста разів запитував, «Хто і кого дискримінує, поволі змушуючи в державі Україна вчити українську мову?». У відповідь невиразне мукання і казки про російськомовне населення, якому щось там важко», – написав ветеран АТО.

Раніше ми писали, що франківчанка вирушила в АТО і захищала Україну від російських загарбників.


Жінка вирушила на фронт у серпні 2014 року. Спочатку її не хотіли брати в армію і допускати до військових дій, тому їй довелося проявити наполегливість.

«Я собі думала, що приїду на передову, мені дадуть в руки автомат – і я всіх «сепаров» знищу (сміється, – ред.). Автомат мені, звичайно, ніхто не дав. Але воно і не дивно, спочатку зброї не вистачало навіть для хлопців. Хоча зіграло роль і те, що я жінка.» — розповіла Людмила.

Згодом жінку визнали як повноцінного бійця української армії і вона довгий час захищала Україну від російських окупантів.

Залиште свій коментар