«Весілля під градами»: українські захисники одружилися прямо на передовій, зворушливі фото

«Весілля під градами»: українські захисники одружилися прямо на передовій, зворушливі фото

Любов цієї пари пройшла випробування війною, вони буквально одружилися під кулями та «градами»Закохані Роман і Вікторія познайомилися п’ять років тому, вони обидва були з одного міста — Рівного. Роман служив кулеметником, а Вікторія-старшим оператором зв’язку у 10-й окремій гірничо-штурмовій бригаді ЗСУ.

Після того, як вони прослужили пів року в 10-й бригаді, пара вирішила розписатися. Їхнє весілля відбулося на передовій, у Волновасі, всупереч бідам і поневірянням, пише Суспільне.


«Мені здається, що служити — це обов’язок кожної молодої людини, але у нас бачите які дівчата, які також не поступаються«,- каже кулеметник Роман Шевня.

Закохані кажуть, що любов це коли хтось про тебе турбується, дзвонить постійно щоб дізнатися про твої справи, а на війні ці почуття загострюються ще сильніше. Вони знають, про що говорять, адже їх любов подолала всі перешкоди.


«Коли були обстріли, Віка була на зв’язку в бліндажі… Подзвонити не можу, знаю, що там робиться страшне. Ні зв’язку, нічого немає. Але, слава Богу, все обійшлося, все добре», — згадує чоловік.

Зараз у подружжя вже є синочок, йому чотири рочки. Поки батьки служать, Єгор перебуває з бабусею і дідусем.

«Коли війна закінчиться, ми будемо дуже довго відпочивати. Заберемо сина і поїдемо кудись далеко»,- розповіла Вікторія про свої плани.

Залиште свій коментар