В Україну рухається справжня стихія: шквали, зливи і навіть смерчі

В Україну рухається справжня стихія: шквали, зливи і навіть смерчі

Погода в Україні може бути небезпечною на найближчих вихіднихПогода в Україні на вихідних буде під дією циклонів, які зумовлять періодичні дощі та грози майже по всій країні. Можливі зливи, шквали й навіть смерчі. А вже в неділю варто чекати зниження температури. Такий прогноз дали синоптики Наталка Діденко й Український гідрометцентр.

Наталка Діденко в Facebook пише, опади з західних областей в суботу почнуть поширюватися по всій території, а в неділю охоплять вже всю країну. Не зачепить грозами хіба що Схід країни.


«Враховуючи значні контрасти — перед північним фронтом +30+36 градусів, а за фронтом +20+25 градусів — в зонах дощів будуть гриміти грози, можуть локально миттєво виникати сильні зливи, шквали, град і навіть є ймовірність смерчів», — попередила синоптик.

Завтра, 13 червня, спека буде ще триматися. У більшості областей +30+35, на Заході від +25 до +29 градусів.


А ось вже в неділю температура знизиться до +23+29 градусів, але на Сході все ще спекотно — від +28 до +33.

У Києві в суботу буде спекотно — від +30 до +32 градусів. Але у другій половині дня зберуться хмари й вірогідний дощ з грозою. 14 червня в столиці буде комфортне тепло від +25 до +27 і періодичні грозові дощі.

А ось синоптики Українського гідрометцентру показали на картах, як по областях розподіляться дощі, і де яка буде температура.

В Україну рухається справжня стихія: шквали, зливи і навіть смерчіВ Україну рухається справжня стихія: шквали, зливи і навіть смерчі

Погода в Україні 13 і 14 червня (фото: meteo.gov.ua)

Залиште свій коментар