В Україну рухається новий циклон: синоптики ошелешили прогнозом

В Україну рухається новий циклон: синоптики ошелешили прогнозом

Погода в Україні в п’ятницю, 14 травня, почне змінюватися завдяки новому циклону. Він принесе короткочасні дощі та грози й різке підвищення температури повітря.Про це повідомляється на сторінці Українського гідрометцентру в Facebook.

Синоптики повідомили, що в Україну йде новий циклон, на ім’я KAI, який принесе короткочасні дощі та грози в більшості областей країни.


«У п’ятницю погоду в більшості регіонів України визначатимуть фронтальні системи, які пов’язані з циклоном, на ім’я KAI з центром над Польщею, тому є ймовірність короткочасних дощів і окремих гроз», — сказано в повідомленні.

Однак завдяки цьому циклону в Україну прийде і різке потепління, яке почнеться з півдня країни.


«Саме завдяки таким синоптичним процесам, повітряні потоки над Україною зміняться переважно на півдні й це сприятиме приходу теплих повітряних мас і підвищенню температури», — зазначили синоптики.

Вони показали на відео, як змінюватиметься погода в Україні найближчої доби.

Варто відзначити, що дощі з грозами охоплять 14 травня Західні, північні та центральні області країни. Температура там буде невисока, від + 17 до + 20 градусів. На Сході та в більшості південних областей буде сухо, а температура підніметься вдень до +22 +27 градусів.

В Україну рухається новий циклон: синоптики ошелешили прогнозомКарта погоди в Україні на п’ятницю, 14 травня

Залиште свій коментар