В Україну йде похолодання: синоптики назвали дату

В Україну йде похолодання: синоптики назвали дату

Погода в Україні незабаром зміниться в більшості областейПогода в Україні принесе похолодання, якого так довго чекали жителі більшості областей. Синоптики оновили прогноз, згідно з яким спека піде на спад вже 4-5 вересня. Але поки що доведеться потерпіти, адже 2 числа аномально спекотно буде майже по всій країні.

Так, за прогнозом Наталки Діденко в Facebook, 2-го вересня буде по-справжньому літня спека. Протягом дня в більшості областей +30+35 градусів. Тільки на Заході в середу +22+28.


«Дощів практично не очікується, лише на Волині, Рівненщині та поблизу Карпат якісь місцеві опади спробують натякнути на початок нового сезону», — написала Діденко.

У Києві 2 вересня буде сухо, сонячно і спекотно. А ось послаблення температури варто чекати в столиці з п’ятниці, вважає синоптик.


Синоптики Українського гідрометцентру також підтвердили на картах зниження температури 4-5 вересня. А ось 2-3 вересня, Центр, Південь і Схід будуть потерпати від +33+36 градусів спеки (тільки в Одеській області +29+31). Трохи нижче температура на Півночі (+27+30), а на Заході свіжо — від +22 до +26.

В Україну йде похолодання: синоптики назвали датуВ Україну йде похолодання: синоптики назвали дату

Погода в Україні 2-3 вересня (скрін: meteo.gov.ua)

4-5 вересня прохолодніше стане по всій країні. На Заході і Півночі +21+25, в Центрі +26+30, на південному сході спека спаде незначно — від +28 до +33 градусів.

Також на п’ятницю, 4 серпня, синоптики прогнозують грози та дощі на Півночі та Центрі країни.

В Україну йде похолодання: синоптики назвали датуВ Україну йде похолодання: синоптики назвали дату

Погода в Україні 4-5 вересня (скрін: meteo.gov.ua)

Зазначимо, що синоптик відділу метеопрогнозів Українського гідрометцентру, Роман Мурмило пояснив причину чергового потепління. Воно пов’язане з потоком сухого повітря з південно-східного напрямку. Також синоптик підтвердив, що з 5-6 вересня в країні температура знизиться.

Залиште свій коментар