В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Карантин можуть посилити — МОЗ

В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Карантин можуть посилити — МОЗ

Станом на 4 червня в Україні виявили 588 нових випадків захворювання на COVID-19. Це найбільший показник за весь час епідемії. Якщо ситуація не покращиться, у Міністерстві охорони здоров’я рекомендуватимуть посилити карантин.  Про це повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

За попередню добу в Україні зафіксували 588 нових випадків захворювання на коронавірус. Якщо ситуація буде погіршуватися, карантин планують посилити.


Сьогодні в нас рекорд за кількістю людей, які одужали – це 602 особи, але з іншого боку – антирекорд, оскільки маємо 588 нових випадків COVID-19. Ще раз хочу звернутися до всіх українців: пом’якшення карантину чітко регламентує протиепідемічні заходи. Це користування засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками, дотримання соціальної дистанції, тощо. Всі ці заходи розроблені провідними фахівцями нашої країни. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, можемо отримати зростання кількості захворівших і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів”, — підкреслив Максим Степанов.

Залиште свій коментар