В Україні знову послаблять карантин: що почне працювати з 10 червня

В Україні знову послаблять карантин: що почне працювати з 10 червня

З 10 червня в Україні знімуть ще кілька суворих карантинних обмеженьКарантин в Україні був введений у зв’язку з пандемією коронавірусу. Понад два місяці в країні діяли суворі обмеження. Однак у другій половині травня уряд прийняв рішення ввести адаптивний карантин, який передбачає послаблення деяких обмежень.

У середу, 10 червня, в Україні очікується перехід на наступний етап пом’якшення карантинних заборон. Зокрема, почнуть відкривати бази відпочинку. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу.


«Згідно з нашим планом виходу з карантину наступний етап починається з 10 червня. Цей етап передбачає, у тому числі початок функціонування баз відпочинку. Всі бази відпочинку можуть функціонувати, виходячи з дотримання правил, які встановлюються Міністерством охорони здоров’я», — зазначив глава МОЗ.

З 10 червня в Україні дозволять роботу баз відпочинку і санаторіїв, однак робота дитячих таборів поки залишиться під забороною.


Також уряд дозволить проводити масові культурно-мистецькі заходи, але з обмеженнями. На таких заходах повинні бути враховані певні епідемічні обмеження: не більше однієї людини на 5 квадратних метрів, всі відвідувачі повинні бути в масках, обов’язковий температурний скринінг і дезінфекція, по можливості використовувати контроль квитків безконтактним сканером, на сидячих місцях дистанція в 1,5 метра. Фан-зони поки залишаються під забороною.

Одночасно з цим МОЗ назвали області, які за епідеміологічними показниками не готові до пом’якшення карантину. Це Київ, Тернопільська, Закарпатська, Волинська, Львівська, Житомирська, Чернівецька та Рівненська області.

Залиште свій коментар