В Україні зійшлися дві найкращі армії світу, НАТО проти Росії не встоїть, – комбат ЗСУ

В Україні зійшлися дві найкращі армії світу, НАТО проти Росії не встоїть, – комбат ЗСУ

Українцям не варто чекати приходу НАТО на допомогу, адже це ЗСУ зараз рятують НАТО від Росії.На фронті в Україні зараз ведуть двобій дві найкращі та найсильніші армії світу. Про це в інтерв’ю “Українське радіо. Суми” розповів командир 405-го окремого стрілецького батальйону Семен Салатенко.

“Українська армія достатньо гарно екіпірована для вирішення будь-яких завдань. У нас немає проблем з екіпіруванням і навіть з озброєнням. Ворог проти нас дуже потужний, хитрий, підступний, жорстокий і дуже непростий. Я думаю, що зараз воюють дві найкращі армії світу”, – заявив він.


На думку комбата, українцям не варто сподіватися, що країни НАТО прийдуть на допомогу Україні у цій війні, адже ситуація є прямо протилежною: це ЗСУ зараз рятують Європу від Росії. Салатенко зокрема наводить приклад чисельності Сухопутних військ країн НАТО: в Німеччині – 60 тисяч, в Іспанії — 79 тисяч, в Італії близько 85 тисяч, у Франції близько 115 тисяч, у Великобританії – 100 тисяч.

“Тобто, загалом сумарно всі Збройні сили всіх країн Європи, включаючи Польщу, у сумі не дорівнюють кількості Збройних сил України. (…) В збройних силах країн Європи немає жодного льотчика чи пілота з досвідом повітряних боїв проти значно сильнішого супротивника і проти щільної системи ППО. Немає жодного командира середньої або низької ланки з досвідом бойових дій такої інтенсивності, немає жодного підрозділу ударних безпілотників таких, які є в Збройних Силах України”, – наголошує командир.


На думку Салатенка, якщо Україна зазнає поразки від Росії, то європейські країни НАТО свою війну “програють дуже швидко”, якщо не втрутяться Сполучені Штати.

“Треба очікувати, що у разі поразки України, будуть окуповані країни Балтії, Польща і частина Німеччини. Це абсолютно прогнозований сценарій. Росіяни перебудували власну економіку на військові рейки, вони не збираються зупинятися, грошей у них вистачає, їхній владі всередині країни нічого не загрожує. У Путіна та його оточення є єдине бажання — увійти в історію”, – вважає військовий.

Залиште свій коментар