В Україні з 1 січня різко підвищать ціни на сигарети: скільки доведеться платити

В Україні з 1 січня різко підвищать ціни на сигарети: скільки доведеться платити

В Україні з 1 січня ціна на тютюнові вироби для електричного нагрівання перевищить вартість будь-яких цигарок.Це трапиться внаслідок підвищення ставки акцизу на 320%. Про це повідомляє Obozrevatel з посиланням на прогноз “Філіп Морріс Україна”. У компанії відзначили, що в 2021 році податок підвищать без плавного переходу. Одномоментне зростання акцизу передбачено ухваленими парламентом змінами в Податковому кодексі.

У підсумку, за оцінками виробників тютюну, ціна на продукцію для IQOS в Україні буде вищою, ніж у Росії, Білорусі та Молдові.


Цигарки за неповний 2020 рік уже подорожчали в середньому на 10 грн. Водночас у Верховній Раді заявляють про ще одне підвищення цін на тютюнові вироби у 2021 році. Так, пачка преміумкласу може зрости в ціні ще на 12 грн.

Скільки коштуватимуть цигарки


В Україні, за даними статистики, цигарки з фільтром місцевого виробництва коштують у середньому 41,5 грн, медіум-клас – 48,9 грн, а преміум – 54,7 грн за пачку. Такими темпами, з урахуванням підвищення акцизів, дешеві українські цигарки в грудні 2021-го коштуватимуть на 7,9 грн більше, середньої якості – на 8,9 грн, а преміум – на 12 грн.

Як повідомлялось, з урахуванням підвищення акцизу на 20% і тенденції поточного року, у 2021-му цигарки коштуватимуть:

  • пачка українських цигарок – 49,4 грн;
  • пачка цигарок медіумкласу – 57,8 грн;
  • пачка цигарок преміумкласу – 66,8 грн.
Залиште свій коментар