В Україні встановлено рекорд щодо смертей від COVID-19: дані в областях

В Україні встановлено рекорд щодо смертей від COVID-19: дані в областях

В Україні 26 серпня від коронавірусної інфекції померло ще 49 пацієнтів. Це найбільша кількість летальних випадків від цієї хвороби, яку було зафіксовано в країні за останній час.

Такі дані дають сайт РНБО, який моніторить статистику щодо захворюваності на COVID-19 загалом у світі, й Міністерство охорони здоров’я (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).Зауважимо, що найбільше життів за минулу добу коронавірус забрав у Львівській області – 7, Київській – 6, Чернівецькій і Харківській – по 5, у Києві та на Івано-Франківщині – по 4, у Рівненській, Закарпатській, Одеській – по 3, Волинській і Дніпропетровській – по 2, Запорізькій, Вінницькій, Житомирській, Полтавській і Миколаївській – по 1. Загалом у країні від цього захворювання померло 2403 особи.

Читайте також:   В Україні майже 850 нових випадків коронавірусу

Коронавірус в Україні забрав життя понад 2 тисяч осіб

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, інфекція й далі розповсюджується Україною: в регіонах не просто зростає кількість хворих на COVID-19, а й кількість тих, хто потребує госпіталізації. Станом на ранок 27 серпня у лікарнях перебуває 6505 осіб із діагностованим коронавірусом.

«Для довідки: на середину липня ця кількість була на рівні 3,5 тисячі», – сказав на брифінгу глава МОЗ.

Читайте також:   В Україні удвічі зросла кількість госпіталізацій з COVID-19

Додамо, що за минулу добу українцям провели 41 294 тестування методами ПЛР та ІФА. Станом на ранок 27 серпня до лабораторій Центру громадського здоров’я надійшло 2521 повідомлення про підозру на COVID-19, а загалом із початку 2020 року – 171 811 повідомлень.

Як

Залиште свій коментар