В Україні посилять карантин, але для вакцинованих будуть «поступки»: на що чекати восени

В Україні посилять карантин, але для вакцинованих будуть «поступки»: на що чекати восени

Нова небезпека четвертої хвилі коронавірусу в мутації Дельта призведе до введення карантину в Україні вже цієї осені. Однак не всі українці зазнають повної самоізоляції, як було передбачено в минулому.Як розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін у своєму інтерв’ю виданню «Апостроф», Кабмін розглядає «поблажки» для тих, хто захистив себе вакцинацією.

Наприклад, підприємства, де більшість співробітників отримала щеплення від COVID-19, зможуть продовжувати працювати в повноцінному режимі, включно з прийманням клієнтів (зрозуміло, тих, хто теж пройшов вакцинацію).


«Йдеться про використання внутрішнього «ковідного» сертифіката. Це електронний документ, який ви зможете згенерувати в застосунку Дія. Завдяки йому в нас вийде зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян», – зауважив Кузін.

Також він заявив про розробку інструкції для комбінування вакцин проти коронавірусу. Національна група експертів з імунізації, яка є головним дорадчим органом Міністерства охорони здоров’я, вже дала добро на це.


Ігор Кузин.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов підтвердив, що в Україні найближчим часом можуть посилити карантин. Це питання розгляне Кабмін.

Українські лікарі теж вважають, що через штам Дельта країну чекає нова хвиля епідемії.

Відзначимо, що, станом на 24 липня, в Україні зробили щеплення ще 71 571 осіб. З них першу дозу отримали 50 421 українець, а другу 21 150.

Скільки українців і в яких областях отримали першу дозу вакцини.
 
Скільки українців і в яких областях отримали другу дозу вакцини.

Всього з початку кампанії вакцину отримали 4 763 443 громадянина.

Темпи вакцинації в Україні.
Залиште свій коментар