В Україні ліквідували окупанта, нагородженого медаллю «За взяття Криму»: його брат 26 років тому був убитий на війні в Чечні

В Україні ліквідували окупанта, нагородженого медаллю «За взяття Криму»: його брат 26 років тому був убитий на війні в Чечні

Українські захисники ліквідували російського окупанта – старшого сержанта Олексія Давидова, який служив за контрактом у 31-й ОДШБр. Його брат Володимир Аржуков загинув 26 років тому, у першу Чеченську війну.



Про «сімейну традицію» росіян розповів у Facebook Іраклі Комахідзе – грузинський журналіст, який відслідковує втрати російської армії. За його словами, загиблі військові проживали в селищі Чуфарово Вешкаймського району Ульяновської області.

На війні в Україні ліквідували окупанта, брат якого загинув у Чеченській війні

«26 років тому чуфарівці зустрічали труну із тілом земляка Володимира Аржукова, який загинув у першу Чеченську війну. Ховало все селище, ридали всі, але найбільше плакав десятирічний зведений братик Альошка. І ось у Чуфарово (Вешкаймський р-н Ульяновської обл.) наприкінці травня прийшла ще одна страшна звістка, в Україні 23 травня загинув той самий Альошка – Олексій Давидов, який наплакався на похороні старшого брата і поклявся стати військовим», – йдеться у дописі.


Журналіст звернув увагу, що ​​​ліквідований окупант був нагороджений трьома медалями, зокрема «За повернення Криму». У нього залишилася дружина і троє дітей.

Журналіст розповів про "сімейну традицію" росіян
Залиште свій коментар