В Одесі співробітник поліції зґвалтував дівчину-підлітка

В Одесі співробітник поліції зґвалтував дівчину-підлітка

Співробітник поліції, який курирував програму з протидії насильства, поглумився над дівчинкою

В Одесі відправили під суд колишнього інспектора сектору ювенальної превенції Михайла Положенцева. Досудовим розслідуванням було встановлено, що він зґвалтував 17-річну дівчину, з якою зіткнувся у своїй роботі.


Мати підлітка звернулася в поліцію з приводу зникнення дочки з дому. Родина вважалася проблемною, але дитина добре вчилася. Вдома часто спалахували конфлікти й після одного з них дівчинка втекла з дому. Співробітники правоохоронних органів дитину відшукали, у відношенні матері склали адміністративний протокол і провели бесіду з підлітком. Серед тих, хто займався цією справою, був і 29-річний Михайло Положенцев, який був куратором програми протидії домашнього насильства «Поліна». Деталі повідомили у Telegram-каналі «Київ Оперативний».

Читайте також:   Полтавського терориста другий день шукають з авіацією – відео

Через деякий час після знайомства Положенцев, який обіймав посаду інспектора сектору ювенальної превенції Таїровського відділення поліції Одеси, заманив дівчину на зустріч, змусив її поїхати до нього додому, зґвалтував, а потім відвіз її на зупинку громадського транспорту.

Через кілька днів дівчина зважилася розповісти про злочин своєму вчителеві, який переконав її звернутися з заявою в правоохоронні органи. Було заведено кримінальну справу і відкрито досудове розслідування. У прокуратурі Одеської області почали гальмувати справу і стверджували, що доказів недостатньо, а жертва повинна пройти психіко-психіатричну експертизу. Підозрюваний Положенцев звільнився з поліції та навіть зміг виїхати за кордон.


Читайте також:   На Херсонщині 17-річна дівчина зарізала вітчима: подробиці трагедії

Однак, експертиза показала, що на білизні жертви присутні біологічні матеріали з ДНК Положенцева. Злочинець на той момент повернувся з Молдови, і слідчі прийняли рішення затримати чоловіка та оголосити йому підозру у зґвалтуванні неповнолітньої. До уваги були прийняті також опитування свідків, судові експертизи та інші слідчі заходи.

Михайлу Положенцеву інкримінують вчинення злочину за ч. 3 ст. 152 КК України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років.

Залиште свій коментар