В Ізраїлі зафіксували першу смерть від COVID-штаму «Омікрон»

В Ізраїлі зафіксували першу смерть від COVID-штаму «Омікрон»

Хворий був щеплений двома дозами вакцини проти COVID-19. В Ізраїлі у вівторок, 21 грудня, зафіксували перший на території країни летальний випадок, пов’язаний із новим штамом COVID-19 «Омікрон».

Про це повідомляє The Times of Israel.


Зазначається, що померлому громадянину Ізраїлю було близько 60 років. Пацієнт страждав не лише від нового варіанта коронавірусу, але й від супутніх захворювань.

Він помер у медичному центрі Сорока в Беер-Шеві у понеділок. У виданні вказують, що хворий був щеплений двома дозами вакцини проти COVID-19.


Загалом на території Ізраїлю, за даними Міністерства охорони здоров’я країни, зареєстрували щонайменше 340 випадків захворювання на «Омікрон».

«Загальні показники захворюваності в Ізраїлі останніми днями зростають, але кількість серйозних випадків COVID-19 та госпіталізацій досі залишається стабільною», — йдеться у матеріалі.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Залиште свій коментар