В Італії почали продавати будинки за один євро

В Італії почали продавати будинки за один євро

В Італії, а саме в комуні Чінкуефронді в регіоні Калабрія, почали продавати будинки за €1 (30 грн) або трохи більше долара. Село називає себе «вільним від COVID-19».Про це повідомляє CNN Travel.

Мер комуни заявив, що програма під назвою «Операція краса» спрямована на вирішення проблеми депопуляції, коли молодь їде у великі міста в пошуку роботи.


«Пошук нових власників для багатьох покинутих будинків, які є у нас, є ключовою частиною «Операції Краса», яку я почав, щоб відновити зруйновані, порожні частини міста», – пояснив він.

За його словами, село лежить між двома пагорбами, поруч протікає незаймана річка, а до пляжів лише 15 хвилин їзди на машині. При цьому цілі райони міста залишаються занедбаними – там ніхто не живе.


Крім того, в Чінкуефронді сприятлива епідеміологічна обстановка – з початку пандемії коронавірусу там не було виявлено жодного випадку інфекції.

Згідно з умовами, покупці повинні будуть відремонтувати будинки протягом трьох років, а також заплатити спеціальний збір у розмірі €250. Якщо ремонт не буде зроблено в термін, то власника житла оштрафують на €20 тис.

Залиште свій коментар