В Черкасах жінка народжувала на землі під дверима лікарні: її не впустили через COVID-19 (відео)

В Черкасах жінка народжувала на землі під дверима лікарні: її не впустили через COVID-19 (відео)

Подружжя Олександра та Євгенія Кіркичі з Черкас стали батьками за екстремальних умов.

Про це йдеться у сюжеті ТСН. Жінка народила немовля на землі під зачиненими на замок дверима лікарняного корпусу, бо мала позитивний тест на коронавірус.


Перейми в жінки почалися вночі. Народжувати вона мала не тут, але вся сім’я перехворіла на коронавіус. Тому чоловік привіз дружину в обласну лікарню, де й приймають із позитивним тестом на COVID-19. В дорозі Олександр Кіркича телефонував до лікарки, яка б і мала приймати пологи, якби не COVID-19. А вже та підняла на ноги свою колегу, що працює в цій лікарні

Відділення для коронавірусних хворих уночі було закрито. А інтервал переймів скорочувався.

“В мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відкриває. Ми телефонували, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли. Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала”, – сказав Олександр.


Читайте також:   У Києві знесуть пам'ятник на честь "дружби" Києва і Москви


Але часу не було, маля вже рвалося на світ. Олександр розстелив свою куртку просто на землі.

“Тут в плаценті все. Я її переправ і в ній прийшов”, – каже чоловік.

Він несамовито вдячний лікарці, яка встигла доїхати з дому і прийняти пологи на вулиці.

“Я вже бачив, як з’являлася головка. Якраз вона під’їхала…коли вона вже зателефонувала, тут вже процес йшов. Коли дружина народжувала, зателефонувала на емоціях і тоді в цей час уже вийшла бригада. Дружина народила швидко, тому у мене вже на руках була дитина”, – згадує події тієї ночі Олександр.

Коли батько вже тримав немовля на руках – двері лікарняного корпусу нарешті відчинилися.

“Бригада вийшла з інвалідним візком, я не розумію, чим вони думали, обираючи такий візок. Вона не могла сісти, вона була у штанах, штани приспущені, дитина у руках, плацента не перерізана, вона не могла сісти. Вони не поспішаючи пішли. Знаєте, що мене найбільше здивувало? Всі були дуже повільні, за вийнятком лікарки, яка їхала. Всі були дуже повільні, ніхто не поспішав, у всіх все було добре”, – поділився чоловік породіллі.

Читайте також:   Стадіон назвали на честь Шухевича: посол Ізраїлю вимагає скасувати рішення

В обласній лікарні пологи на землі назвали неординарною ситуацією. Але, мовляв, жінці варто було викликати швидку. Та й молодий батько ніби-то схибив. Пішов до загального приймального відділення, а треба було до перинатального. А вже звідти скерували б до коронавірусного.

Заступниця головного лікаря Черкаської обласної лікарні Наталя Лакуста каже – вся затримка з персоналом трапилася, бо медикам треба багато часу, щоб одягнути захисну уніформу.

Відомо, що пуповину перерізали вже в пологовій залі, на відкриття якої поріділля чекала, лежачи на зламаній каталці. А тим часом у лікарні обіцяють провести службове розслідування.

Залиште свій коментар