Український захисник поцілив супер-пупер вертоліт РФ на другий день після того, як вперше навчився користуватись «Іглою»

Український захисник поцілив супер-пупер вертоліт РФ на другий день після того, як вперше навчився користуватись «Іглою»

Військовослужбовець ЗСУ у свій день народження зробив собі і українцям чудовий подарунок — збив ворожий гелікоптер К-52.Вдалий постріл з ПЗРК «Ігла» було зроблено 21 квітня на території Запорізької області.

Про це «Військовому телебаченню України» розповіли воїни підрозділу, де служить стрілець, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ


Того дня у Запорізькій області день був врожайним. Над територією області того дня збили три ворожих повітряних судна. Ка-52 «Алігатор» — російський розвідувально-ударний вертоліт нового покоління — гордість Росії «приземлив» молоденький хлопчина пострілом з ПЗРК «Ігла».

Сталося це у день народження героя і на другий день після того, як його навчили користуватися «Іглою».


«До цього він сидів на позиції спостережній. Сидів в окопчику. Тут вийшов: на тобі трубу, ось як користуватися. Наступного дня, на день народження, збив вертоліт!» – розповів командир підрозділу, де служить стрілець.

За задумами росіян, гелікоптери мали прикривати ударні колони під час штурму позицій ЗСУ. Вертоліти українські захисники знищили, тож колона з 15 танків та 5 машин з піхотою пішла назад, бо без повітряної підтримки в них нічого не вийшло.

Втрата гелікоптерів засмутила росіян, тож вони протягом 4 годин після цього з помсти накривали позиції ЗСУ з артилерії та мінометів.

Залиште свій коментар