Український письменник, який витратив 30 тисяч на лікування COVID-19, звинуватив владу в брехні

Український письменник, який витратив 30 тисяч на лікування COVID-19, звинуватив владу в брехні

Викладач одного з хмельницьких вишів, письменник Богдан Теленько заплатив близько 30 тисяч гривень за лікування від коронавірусу, поки перебував у стаціонарі.

В інтерв’ю «Главкому» він заявив, що влада дурить українців, коли говорить про безкоштовне лікування.Теленько провів в стаціонарі Старокостянтинівської районної лікарні 26 днів, сім з яких – на кисневому концентраторі. Потрапив він туди наприкінці вересня.

Богдан Теленько заплатив близько 30 тисяч гривень за лікування від коронавірусу.

Письменник вказав на помилки влади в боротьбі з пандемією. За його словами, замість того, щоб вести активну просвітницьку діяльність, вона набиває гулі через свій непрофесіоналізм і відсутність системного підходу до вирішення складної проблеми.

Читайте також:   Пішла хвиля! Люди повстають. Через підвищення ціни на газ, на Буковині перекрили міжнародну трасу (фото)

Апогеєм він назвав заяви чиновників Міністерства охорони здоров’я про те, що пацієнти не повинні оплачувати своє лікування на стаціонарі.

Теленько заявив, що це є брехнею і показав чеки з переліком препаратів, які йому прописували медики. За його словами, за приблизними підрахунками він витратив на лікування близько 30 тисяч гривень.

«Але я вдячний, що комп’ютерна томографія обійшлася в 750 гривень, а в 1200, як в хмельницьких лікарнях», – зазначив письменник з іронією.

Читайте також:   “Досить людей обдирати!”: Негайно скасувати оплату доставки газу: опублікована петиція

Теленька підкреслив, що владі слід бути чеснішою з людьми і тоді буде відповідна реакція.

Письменник показав виписані йому ліки.
Письменник показав чеки на придбані за свій рахунок ліки.
Залиште свій коментар