Український льотчик збив Су-35 та «покришив» позицію окупантів: деталі вражаючого повітряного бою над Херсонщиною

Український льотчик збив Су-35 та «покришив» позицію окупантів: деталі вражаючого повітряного бою над Херсонщиною

Український пілот на МіГ-29 знищив сучасний російський Су-35 у повітряному бою на Херсонщині. Він прикрив групу інших українських літаків і знищив ворожу «пташку».На додачу український ас ще й завдав удару по позиції ротно-тактичної групи окупантів. Подробиці вражаючого бою розповів український військовий Анатолій Кравчук.

«27 травня над Херсонщиною відбувся повітряний бій. Наш старенький, ще радянських часів МіГ-29 знищив сучасний ворожий Су-35, і це неймовірно, бо технічні параметри Сушки на багато крутіші і вийти переможцем нашому льотчику вдалось виключно через власний клас, який виявився набагато, просто в рази вище за хвальоних льотчиків «другої армії світу». У них повно бойового досвіду і все одно нам вони тупо програють, бо ми неймовірно потужні і ми — перша армія в світі з найкращими воїнами!» — емоційно написав Кравчук.


Він також розповів про подробиці вражаючого бою. Український пілот прикривав групу українських штурмовиків, на які полював російський винищувач. А побіжно — знищив і ворожий літак, і позиції рашистів на Херсонщині.

«Наш пілот відволік увагу рашистського «аса» на себе, прикриваючи групу інших наших літаків. А потім знищив кацапську «пташку». Разом з тим ще й завдав удару по позиції ротно-тактичної групи орків. Результат: мінус надсучасний російський літак та ще й трошки техніки і живої сили окупантів покришив на «вінегрет». Слава ЗСУ! Тримаймо стрій, перемога буде за нами» — зазначив Кравчук.


Залиште свій коментар