Український льотчик Єрко героїчно загинув у повітряному бою: стало відомо подробиці. Відео

Український льотчик Єрко героїчно загинув у повітряному бою: стало відомо подробиці. Відео

У повітряному бою з російськими окупантами героїчно ще в лютому загинув український льотчик, підполковник Збройних сил України В’ячеслав Єрко. Він встиг катапультуватися, проте росіяни розстріляли його в повітрі.Наші захисники знайшли місце, де відбувся бій та де загинув Єрко. З’ясувалося, що пілота одразу просто під кулями поховали місцеві жителі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Літній чоловік, колишній афганець, який першим підійшов до тіла В’ячеслава Єрка, зараз доглядає його могилу та стежить, аби ніхто її не пошкодив.


Чоловік, який стежить за могилою Єрка.

Він розповів, що повітряний бій Єрка з окупантами був доволі тривалим, усюди летіли уламки та снаряди. Коли загарбники підбили штурмовик українського льотчика, він катапультувався, проте солдати країни-агресора одразу ж пошкодили його парашут, а другий не розкрився. Герой загинув на місці.

Його поховали неподалік від місця трагедії. На могилу поклали другий парашут та форму пілота. Проте місцевий житель наголосив, що це лише тимчасовий варіант, героя треба буде перепоховати з почестями.


Місцевий житель розповів, що другий парашут пілота не розкрився.
Так селяни поховали героя.

Президент України Володимир Зеленський нагородив підполковника В’ячеслава Єрка орденом Богдана Хмельницького III ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Залиште свій коментар