Український футболіст загинув під Києвом, стримуючи російських окупантів

Український футболіст загинув під Києвом, стримуючи російських окупантів

Футболіст аматорського клубу «Случ» Богдан Семенчук загинув, захищаючи Україну від російського вторгнення. 28-річний півзахисник із Рівненської області пішов на фронт добровольцем і віддав життя у боях із ворогом під Києвом.Про смерть півзахисника на своїй сторінці у Facebook повідомляла Рівненська обласна асоціація футболу.

«Футболіст березневського «Случа» Богдан Семенчук загинув у боях із російськими окупантами. Нехай Богдану земля буде пухом, а пам’ять про Героя буде вічно зберігатися в наших серцях!», – йдеться в повідомленні.


Футболіст Богдан Семенчук.

На жаль, це вже не перша смерть українського гравця від рук російських окупантів. Нещодавно в Ірпені вбили футболіста-волонтера. Олександр Іващик виступав за ірпенську ветеранську команду з міні-футболу MBZ. Після початку війни Олександр допомагав людям евакуюватись із небезпечних місць. У нього залишилася вдова та двоє маленьких дітей.

Олександр Іващик

А 16-річного футболіста київської аматорської команди ДЮСШ «Атлет» Дмитра Євдоченка розстріляли разом з мамою під час спроби евакуації з Київської області.​


Дмитро Євдоченко з мамою

Колишній захисник львівських «Карпат» Віталій Сапіло загинув під Києвом під час авіаудару. Після вторгнення Росії на територію України Сапіло був командиром танка та обороняв столицю.

Віталій Сапіло.
Залиште свій коментар