Український блогер під виглядом пілота потролив росіян за Крим. Курйозне відео

Український блогер під виглядом пілота потролив росіян за Крим. Курйозне відео

Український поет Данило Гайдамаха («Чорнобровий») виставив ролик в ТікТок, де пожартував над росіянами на тему окупації Криму. На відео він в ролі пілота літака української авіакомпанії Windrose провів «інформування» пасажирів про поведінку на борту нібито під час польоту над півостровом.Автор заявив, що в них є можливість возз’єднатися з «рідною гаванню». Ролик із TikTok блогера-поета швидко розповсюдився у мережі (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

«Ми наближаємося до пункту призначення. Наш шлях пролягає вздовж нашого українського Криму. Зараз ми перебуваємо над Кримськими горами. Якщо на борту є росіяни, аварійні виходи промарковані зеленими позначками – маєте чудову можливість возз’єднатися з «рідною гаванню», – промовив поет.


Водночас всім іншим «пасажирам» він побажав гарного польоту, додавши, що літак має прибути до кінцевого пункту за розкладом.

Відомо, що базовим аеропортом Windrose є Київський міжнародний аеропорт «Бориспіль».


TikTok видалив відео блогера через те, що модератори знайшли у ньому «мову ворожнечі». Гайдамаха прокоментував це та закликав користувачів соцмережі підписати петицію про створення офісу TikTok в Україні, адже весь контент контролює офіс у Москві.

«Мені здається, тут немає мови ворожнечі. Ворожнеча почалася тоді, коли ворог вдерся на мою землю, у мій Крим. TikTok, заблокуй, будь ласка, Росію», – сказав хлопець.

Увага! Відео потрібно дивитися зі звуком

 

Залиште свій коментар