Українські військові знялися у фотосесії з безпритульними тваринами: зворушливі кадри

Українські військові знялися у фотосесії з безпритульними тваринами: зворушливі кадри

Військові у Житомирі знялися у фотосесії з безпритульними тваринами. У такий спосіб вони хочуть привернути увагу до чотирилапих та допомогти знайти їм родину.Джерело: «Житомир.info»

До ініціативи долучилися військові 199 навчального центру десантно-штурмових військ ЗСУ. Фотосесію влаштували у житомирському КП «Центр захисту тварин».


Зауважимо, що тварини не мають постійних імен, але поки їм називають: Лілу, Герміона, Жорік, Сільвіо, Ларіель, Діна, Лагерта і Вольт, Мотя та кошеня.

Насамперед завданням військових є захищати! І брати наші менші теж потребують захисту. Ми відповідальні за них. Сподіваюся, ці фото дадуть поштовх суспільству захищати тварин,
– підкреслив військовий з позивним «Кречет».


«Я їхав на службу зранку, було темно. Побачив кошеня на дорозі 1 не зміг проїхати повз, забрав його з собою та привіз у «Центр захисту тварин» на лікування. Зараз шукаю йому господаря та займаюся його лікуванням», – додав він.

Військові з безпритульними тваринами / Фото «Житомир.info»

Як допомогти чотирилапим під час негоди

Негода, яка накрила Україну, є справжнім випробуванням для безпритульних тварин. У львівському ЛКП «Лев» дали кілька порад, як допомогти їм під час потужних снігопадів:

  • нагодувати безпритульного собаку або кота;
  • дозволити їм зігрітися у під’їзді;
  • прочинити віконце у підвалах;
  • якщо тварина у важкому стані – повідомити відповідні служби.

 

Залиште свій коментар