Українські прикордонники вийшли на держкордон у трьох областях

Українські прикордонники вийшли на держкордон у трьох областях

Станом на середу, 20 квітня, українські прикордонники вже вийшли на державний кордон у трьох областях – на Сумщині, Київщині та Чернігівщині.Наразі вони відновлюють облаштування українських позицій. Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Він пояснив, що спочатку прикордонники разом із військовими Збройних сил виходять до прикордонних підрозділів та інших місць дислокації, а далі йдуть у напрямку лінії держконтролю. В межах трьох областей, де вже перебувають наші прикордонники, протяжність кордону становить майже 1,2 тис. км.


Наразі вони проводять розвідку, а також займаються інженерним облаштуванням. Водночас через війну, що триває, звичайна охорона кордону не відбувається, бо є небезпека мінування, роботи диверсійно-розвідувальних груп та обстрілів із суміжної території.

«Ми забезпечуємо контроль на всій ділянці, але зберігається російська агресія, тому класичної охорони з повноцінним патрулюванням прикордонними нарядами немає. Ми облаштовуємо всі необхідні позиції, щоб забезпечити контроль і безпеку особового складу», – пояснив Демченко.


Залиште свій коментар