Українські курсантки «станцювали» з російським поліцейським у тіктоці: відео

Українські курсантки «станцювали» з російським поліцейським у тіктоці: відео

Українські курсантки з Харкова оскандалилися через відео з російським поліцейським. Обурливі кадри дівчата зняли для своїх соцмереж.

Відео вони записали для тіктоку. Акаунт дівчини, яка розмістила ці кадри, вже видалений. Натомість ролик поширили у фейсбук-групі «ХС Харків».


«Плюси зустрічатися з поліцейським: завжди гарний, завжди відмаже, завжди катаєшся на патрульній машині і завжди під захистом», – зазначено на відео.

Українки записали ролик з російським поліцейським: дивіться відео

Читайте також:   Мати загиблого Кіборга, відповіла Сніжанні Єгоровій щодо “воїнів-селюків”Користувачі мережі відшукали інстаграм-сторінку студентки, яка, ймовірно, присутня на відео. Однак, там жодних згадок про скандальне відео немає.

Попередній скандал у Харкові

  • Схожий інцидент трапився з курсантками Харківського університету наприкінці 2020 року. Тоді їхнє відео також значно обурило українців.
  • Студентки опублікували кадри, на яких танцюють під пісню «Наколочки» російського гурту «Воровайки», яким заборонено виступати в Україні.
  • В університеті пообіцяли провести службове розслідування щодо скандалу. З’ясувалося, що дівчата навчаються на першому курсі.
Читайте також:   Люди перейшли до дій! «Якщо влада нічо не робить – зробимо ми»: На Львівщині повстало ціле село..
Залиште свій коментар