Українка нагадала про суть «русского міра» блогерці, яка підіграла Росії

Українка нагадала про суть «русского міра» блогерці, яка підіграла Росії

Українка записала відеозвернення у відповідь на скандальний ролик блогерки di.rubens, котра на Алеї Небесної Сотні назвала Росію улюбленою країною.Ним поділився на своїй сторінці у Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він зазначив, що ці кадри – лише частина флешмобу, започаткованого патріотичною молоддю (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«А що оберете ви? Так званий «русскій мір» під смертельними бомбардуваннями чи мирне українське місто, завдяки нашим воїнам? Російського окупанта, який прийшов на наші землі, щоб проливати кров, чи українського захисника, який поклав своє життя задля того, щоби ми з вами ніколи не відчули на собі наслідки війни? Батьківщина чи країна-вбивця? Україна чи Росія? Ця блогерка визначилася зі своїм вибором, а я – зі своїм. Я люблю свою країну – Україну«, – говорить дівчина у короткому кліпі.


Така позиція викликала захват у захисника України, й він зазначив, що активні молоді громадяни тепер не дадуть замовчати кричущий факт російської пропаганди просто у середмісті Києва.

«Блогерка di.rubens, яка зізналася в коханні Росії на Майдані Незалежності, вирішила відмовчатися. Але відмовчатися їй вже не дає активна частина української молоді та молодіжний патріотичний рух «Основа Майбутнього», запустивши новий флешмоб! Пишаюся нашою українською молоддю!» – написав офіцер.


Скандал із блогеркою в Києві

Залиште свій коментар