Українець зібрав 2,5 тонни сміття за час карантину: вражаючі фото

Українець зібрав 2,5 тонни сміття за час карантину: вражаючі фото

Екоактивіст Владислав Стемківський під час карантину зібрав 2,5 тонни сміття. Робив це просто прогулюючись лісом недалеко від свого будинку у Києві.Українець 2 – 3 години гуляючи лісом, міг зібрати до 10 мішків сміття. Про це Владислав Стемківський розповів у ранковому шоу на 24 каналі.

«Дуже багато місць для відпочинку та прогулянок у Києві засмічені. Але там треба не тільки прибирати, але й проводити освітню роботу серед людей. Тому що в місця, де я вже прибирав, знову появляється сміття», – пояснив Стемківський.


сміття 3 тонни київ плогінг
Владислав зібрав 2,5 тонни сміття у Києві / Фото з фейсбук-сторінки Владислава Стемківського

Українець розповів, що в нього вже навіть появились послідовники.


«Спершу я соромився і намагався виходити так, щоб мене ніхто не бачив, але потім зрозумів, що тут нічого дивного немає. Зараз люди дякують, і це приємно, а потім кажуть, що теж почали прибирати», – зазначив екоактивіст.

плогінг
Активіст збирає сміття під час пробіжки / Фото з фейсбук-сторінки Inna Stemkivska

Така ініціатива отримала назву «плогінг». Зараз вона дуже популярна у світі.

Що таке плогінг

Це поєднання екологічного та фітнес рухів, що полягає в бігу в неквапливому темпі зі збиранням сміття вздовж свого маршруту.

Таку ініціативу започаткував шведський еколог Ерік Альстрьома, який дуже полюбляв легкі пробіжки на свіжому повітрі. Коли він переїхав у Стокгольм, звернув увагу на те, наскільки сильно засмічені столичні вулиці, а бігати й перестрибувати купи сміття Альстрьому не дуже подобалось, тоді ж він і став брати із собою мішки, куди збирав увесь мотлох.

розкладається сміття скільки часу
Як довго розкладається сміття / Фото 24 каналу

https://24tv.ua/ukrayinets-zibrav-25-tonni-smittya-za-chas-karantinu-novini-kiyeva_n1357336

Залиште свій коментар